VLS3015CX-6R8M-H
DigiKeys produktnummer
445-VLS3015CX-6R8M-HTR-ND - Remsa och spole (TR)
445-VLS3015CX-6R8M-HCT-ND - Remsbit (CT)
445-VLS3015CX-6R8M-HDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VLS3015CX-6R8M-H
Beskrivning
FIXED IND 6.8UH 1.08A 192 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6.8 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 1.08 A Max. 192mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VLS3015CX-6R8M-H Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 192mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
Icke standard
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
3015
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
950mA