VLS3015CX-1R5M-1
DigiKeys produktnummer
445-VLS3015CX-1R5M-1TR-ND - Remsa och spole (TR)
445-VLS3015CX-1R5M-1CT-ND - Remsbit (CT)
445-VLS3015CX-1R5M-1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VLS3015CX-1R5M-1
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 3.23A 53 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 3.23 A Max. 53mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VLS3015CX-1R5M-1 Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 53mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Trumkärna, trådlindad
Inkapsling/låda
Icke standard
Material - kärna
Leverantörens enhetsförpackning
3015
Induktans
Storlek/dimension
L 0,118" x B 0,118" (3,00 x 3,00mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,059" (1,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Basproduktens nummer
Ström - mättnadsström (Isat)
2,16A