VLS252010CX-1R5M-1 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Pulse Electronics
I lager: 9 970
Datablad
Similar
Eaton - Electronics Division
I lager: 0
Datablad
1.5 µH Avskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 1.9 A Max. 86mOhm Icke standard