TSL1315RA-221K1R7-PF har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Bourns Inc.
I lager: 480
Datablad
220 µH Oskärmad Induktor 1.7 A Max. 200mOhm Radial, vertikal cylinder
TSL1315RA-221K1R7-PF
DigiKeys produktnummer
445-3730-3-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TSL1315RA-221K1R7-PF
Beskrivning
FIXED IND 220UH 1.7A 200 MOHM TH
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
TSL1315RA-221K1R7-PF Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 200mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
40 vid 796kHz
Serie
Frekvens - självresonant
2,2MHz
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-20°C-85°C
Artikelstatus
Föråldrad
Induktansfrekvens - test
1 kHz
Induktans
Monteringstyp
Genomgående hål
Tolerans
±10%
Inkapsling/låda
Radial, vertikal cylinder
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
0,551" diam. (14,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
2,7A
Höjd - monterad (max)
0,669" (17,00mm)