NLV32T-221J-EFD
DigiKeys produktnummer
445-NLV32T-221J-EFDTR-ND - Remsa och spole (TR)
445-NLV32T-221J-EFDCT-ND - Remsbit (CT)
445-NLV32T-221J-EFDDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NLV32T-221J-EFD
Beskrivning
FIXED IND 220UH 50MA 21 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
220 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 50 mA Max. 21Ohm 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
NLV32T-221J-EFD Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 21Ohm
Tillv.
Q @ Frekv
20 vid 796kHz
Serie
Frekvens - självresonant
7MHz
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Induktansfrekvens - test
796 kHz
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Skärmning
Oskärmad
Höjd - monterad (max)
0,094" (2,40mm)