NLV32T-010J-EFD
DigiKeys produktnummer
445-16525-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-16525-1-ND - Remsbit (CT)
445-16525-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NLV32T-010J-EFD
Beskrivning
FIXED IND 10NH 450MA 130 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 nH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 450 mA Max. 130mOhm 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NLV32T-010J-EFD Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 130mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
15 vid 100MHz
Serie
Frekvens - självresonant
2,5GHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Typ
Trumkärna, trådlindad
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
1210
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Skärmning
Oskärmad
Höjd - monterad (max)
0,094" (2,40mm)