NLV25T-100J-PF
DigiKeys produktnummer
445-1737-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-1737-1-ND - Remsbit (CT)
445-1737-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NLV25T-100J-PF
Beskrivning
FIXED IND 10UH 155MA 3.5 OHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 155 mA Max. 3,5Ohm 1008 (metrisk 2520)
EDA-/CAD-modeller
NLV25T-100J-PF Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 3,5Ohm
Tillv.
Q @ Frekv
25 vid 2,52MHz
Serie
Frekvens - självresonant
33MHz
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Föråldrad
Induktansfrekvens - test
2.52 MHz
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,075" (1,90mm)