NLV25T-068J-PF
DigiKeys produktnummer
445-1711-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-1711-1-ND - Remsbit (CT)
445-1711-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
NLV25T-068J-PF
Beskrivning
FIXED IND 68NH 320MA 650 MOHM
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
68 nH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 320 mA Max. 650mOhm 1008 (metrisk 2520)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
NLV25T-068J-PF Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 650mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
20 vid 100MHz
Serie
Frekvens - självresonant
1,05GHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Föråldrad
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
1008 (metrisk 2520)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,075" (1,90mm)