MPZ1608Y221BTD25
DigiKeys produktnummer
445-MPZ1608Y221BTD25TR-ND - Remsa och spole (TR)
445-MPZ1608Y221BTD25CT-ND - Remsbit (CT)
445-MPZ1608Y221BTD25DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MPZ1608Y221BTD25
Beskrivning
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 4LN
Detaljerad beskrivning
220 Ohms @ 100 MHz 1 Kraftledning Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 1,5A 100mOhm
EDA-/CAD-modeller
MPZ1608Y221BTD25 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Strömklassning (max)
1,5A
DC-resistans (DCR) (max)
100mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)