MMZ0603D330CT000
DigiKeys produktnummer
445-2140-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-2140-1-ND - Remsbit (CT)
445-2140-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MMZ0603D330CT000
Beskrivning
FERRITE BEAD 33 OHM 0201 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0201 (metrisk 0603) 200mA 850mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MMZ0603D330CT000 Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
200mA
Tillverkare
TDK
DC-resistans (DCR) (max)
850mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,013" (0,33mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Impedans @ frekvens
33 Ohms @ 100 MHz