MLG1005S1N3BT000
DigiKeys produktnummer
445-16261-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-16261-1-ND - Remsbit (CT)
445-16261-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MLG1005S1N3BT000
Beskrivning
FIXED IND 1.3NH 1A 100 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.3 nH Oskärmad Flerlager Induktor 1 A Max. 100mOhm 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MLG1005S1N3BT000 Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 100mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
7 vid 100MHz
Serie
Frekvens - självresonant
8GHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Typ
Flerlager
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
0402 (metrisk 1005)
Tolerans
±0,1 nH
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)