MLG1005S13NJTD25
DigiKeys produktnummer
445-16248-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-16248-1-ND - Remsbit (CT)
445-16248-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MLG1005S13NJTD25
Beskrivning
FIXED IND 13NH 400MA 500 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13 nH Oskärmad Flerlager Induktor 400 mA Max. 500mOhm 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MLG1005S13NJTD25 Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 500mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
8 vid 100MHz
Serie
Frekvens - självresonant
2,4GHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Typ
Flerlager
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Material - kärna
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Tolerans
±5%
Leverantörens enhetsförpackning
0402 (metrisk 1005)
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Skärmning
Oskärmad
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)