MLF1005G1R5JT000
DigiKeys produktnummer
445-15685-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-15685-1-ND - Remsbit (CT)
445-15685-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MLF1005G1R5JT000
Beskrivning
FIXED IND 1.5UH 35MA 950 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µH Avskärmad Flerlager Induktor 35 mA Max. 950mOhm 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MLF1005G1R5JT000 Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 950mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 10MHz
Serie
Frekvens - självresonant
100MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
10 MHz
Typ
Flerlager
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
0402 (metrisk 1005)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)