MLF1005G1R0JT000
DigiKeys produktnummer
445-15681-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-15681-1-ND - Remsbit (CT)
445-15681-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MLF1005G1R0JT000
Beskrivning
FIXED IND 1UH 40MA 640 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Avskärmad Flerlager Induktor 40 mA Max. 640mOhm 0402 (metrisk 1005)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MLF1005G1R0JT000 Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 640mOhm
Tillv.
Q @ Frekv
30 vid 10MHz
Serie
Frekvens - självresonant
120MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
10 MHz
Typ
Flerlager
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
0402 (metrisk 1005)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,022" (0,55mm)