MEA2010LC220T002
DigiKeys produktnummer
445-6719-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-6719-1-ND - Remsbit (CT)
445-6719-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MEA2010LC220T002
Beskrivning
FILTER LC 22PF 210MHZ SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
LC EMI-filter 2nd Beställning Lågpass 4 kanalig C = 22pF 100 mA 0804 (metrisk 2010), matris, 10 PC-öron
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MEA2010LC220T002 Modeller
Kategori
Ström
100 mA
Tillverkare
TDK
Värden
C = 22pF
Serie
ESD-skydd
Nej
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
Dataledningar för mobila enheter
Typ
Lågpass
Spänning - märkt
6,3V
Filterordning
2nd
Monteringstyp
Ytmontering
Teknologi
LC
Inkapsling/låda
0804 (metrisk 2010), matris, 10 PC-öron
Antal kanaler
4
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,039" (2,00 x 1,00mm)
Center-/gränsfrekvens
210MHz (gräns)
Höjd
0,024" (0,60mm)
Dämpningsvärde
20dB vid 800MHz-3GHz