IFL10M-100NB300X200
DigiKeys produktnummer
445-IFL10M-100NB300X200-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IFL10M-100NB300X200
Beskrivning
RF EMI SHIELD SHEET 300MMX200MM
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF EMI Avskärmande ark Ej elektriskt ledande (ensidigt) 7,874" (200,00mm) X 11,811" (300,00mm) X 0,004" (0,10mm)
Kategori
Form
Blad
Tillverkare
TDK
Längd
11,811" (300,00mm)
Serie
Bredd
7,874" (200,00mm)
Förpackning
Bulk
Tjocklek - total
0,004" (0,10mm)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C