IBF15-180DD125X125
DigiKeys produktnummer
445-174505-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IBF15-180DD125X125
Beskrivning
RF EMI SHLD SHEET 4.921"X4.921"
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
RF EMI Avskärmande ark iBF Ej elektriskt ledande (dubbelsidigt) 4,921" (125,00mm) X 4,921" (125,00mm) X 0,009" (0,24mm)
Kategori
Form
Blad
Tillverkare
TDK
Längd
4,921" (125,00mm)
Serie
Bredd
4,921" (125,00mm)
Förpackning
Bulk
Tjocklek - total
0,009" (0,24mm)
Artikelstatus
Föråldrad
Arbetstemperatur
-40°C-85°C