HF50ACC322513-T har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
TDK
I lager: 752 927
Datablad
Similar
Laird-Signal Integrity Products
I lager: 30 843
Datablad
60 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 1210 (metrisk 3225) 1,5A 50mOhm