FK26X7R2E223KN006 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 8 703
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 9 565
Datablad
Similar
Similar
I lager: 375
0.022 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FK26X7R2E223KN006
DigiKeys produktnummer
FK26X7R2E223KN006-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FK26X7R2E223KN006
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 250V X7R RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FK26X7R2E223KN006 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,138" (5,50 x 3,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)