FK24C0G2E821JN006 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 780
Datablad
Similar
TDK
I lager: 4 412
Datablad
820 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FK24C0G2E821JN006
DigiKeys produktnummer
FK24C0G2E821JN006-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FK24C0G2E821JN006
Beskrivning
CAP CER 820PF 250V C0G RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FK24C0G2E821JN006 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,098" (4,50 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)