FK22X7R2E474KN006 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
TDK
I lager: 5 499
TDK
I lager: 1 112
Datablad
0.47 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FK22X7R2E474KN006
DigiKeys produktnummer
FK22X7R2E474KN006-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FK22X7R2E474KN006
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 250V X7R RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FK22X7R2E474KN006 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,157" (7,50 x 4,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,315" (8,00mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)