FK18X7R2A332KN020
DigiKeys produktnummer
445-4293-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FK18X7R2A332KN020
Beskrivning
CAP CER 3300PF 100V X7R RADIAL
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
EDA-/CAD-modeller
FK18X7R2A332KN020 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,098" (4,00 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,098" (2,50mm)