FG28C0G2E471JNT00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TDK
I lager: 98
Datablad
Similar
TDK
I lager: 722
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
I lager: 1 246
470 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FG28C0G2E471JNT00
DigiKeys produktnummer
FG28C0G2E471JNT00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG28C0G2E471JNT00
Beskrivning
CAP CER 470PF 250V C0G RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FG28C0G2E471JNT00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,157" x B 0,098" (4,00 x 2,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)