FG24C0G2E392JNT00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 0
Datablad
3900 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FG24C0G2E392JNT00
DigiKeys produktnummer
FG24C0G2E392JNT00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG24C0G2E392JNT00
Beskrivning
CAP CER 3900PF 250V C0G RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FG24C0G2E392JNT00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,118" (4,50 x 3,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)