FG24C0G2A392JNT00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Similar
3900 pF ±5% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FG24C0G2A392JNT00
DigiKeys produktnummer
FG24C0G2A392JNT00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG24C0G2A392JNT00
Beskrivning
CAP CER 3900PF 100V C0G RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FG24C0G2A392JNT00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,177" x B 0,118" (4,50 x 3,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,217" (5,50mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)