FG22X7R2A225KNT00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
TDK
I lager: 291
Datablad
Similar
TDK
I lager: 483
Datablad
Similar
I lager: 0
I lager: 15
I lager: 759
Parametrisk ekvivalent
I lager: 500
Parametrisk ekvivalent
I lager: 1 255
2.2 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FG22X7R2A225KNT00
DigiKeys produktnummer
FG22X7R2A225KNT00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG22X7R2A225KNT00
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 100V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FG22X7R2A225KNT00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Bulk
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,177" (7,50 x 4,50mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,335" (8,50mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)