FG20C0G2W223JNT00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 281
Datablad
Similar
TDK
I lager: 8 356
Datablad
Parametrisk ekvivalent
I lager: 0
Parametrisk ekvivalent
0.022 µF ±5% 450V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FG20C0G2W223JNT00
DigiKeys produktnummer
FG20C0G2W223JNT00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FG20C0G2W223JNT00
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 450V C0G RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FG20C0G2W223JNT00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Serie
Monteringstyp
Förpackning
Bulk
Inkapsling/låda
Radial
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,157" (5,50 x 4,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,276" (7,00mm)
Tolerans
±5%
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)