FA26X7R1E225KNU00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
TDK
I lager: 396
Datablad
Similar
I lager: 0
I lager: 936
I lager: 500
I lager: 46
Parametrisk ekvivalent
2.2 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R Radial
FA26X7R1E225KNU00
DigiKeys produktnummer
FA26X7R1E225KNU00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA26X7R1E225KNU00
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 25V X7R RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
FA26X7R1E225KNU00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,217" x B 0,138" (5,50 x 3,50mm)
Tolerans
±10%
Höjd - monterad (max)
0,236" (6,00mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)