FA22C0G2E104JRU00 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 1 468
Datablad
0.1 µF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 Radial
FA22C0G2E104JRU00
DigiKeys produktnummer
FA22C0G2E104JRU00-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FA22C0G2E104JRU00
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 250V C0G RADIAL
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FA22C0G2E104JRU00 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Bulk
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Radial
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,295" x B 0,177" (7,50 x 4,50mm)
Tolerans
±5%
Höjd - monterad (max)
0,335" (8,50mm)
Spänning - märkt
Ledaravstånd
0,197" (5,00mm)