CKG32KX7T2E334K335AH har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
TDK
I lager: 7 194
Datablad
0.33 µF ±10% 250V Keramiska kondensatorer X7T SMD, J-Lead
CKG32KX7T2E334K335AH
DigiKeys produktnummer
445-10331-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CKG32KX7T2E334K335AH
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 250V X7T SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CKG32KX7T2E334K335AH Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Låg ESL
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Föråldrad
Inkapsling/låda
SMD, J-Lead
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,142" x B 0,102" (3,60 x 2,60mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,136" (3,45mm)