CGJ4J3X7S2A334K125AA
DigiKeys produktnummer
445-9194-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-9194-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGJ4J3X7S2A334K125AA
Beskrivning
CAP CER 0.33UF 100V X7S 0805
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.33 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7S 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CGJ4J3X7S2A334K125AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)