CGJ3E3C0G2D151J080AA har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
TDK
I lager: 2 265
Datablad
150 pF ±5% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
CGJ3E3C0G2D151J080AA
DigiKeys produktnummer
445-9145-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-9145-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGJ3E3C0G2D151J080AA
Beskrivning
CAP CER 150PF 200V C0G 0603
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CGJ3E3C0G2D151J080AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)