CGA6N3NP02E333J230AA
DigiKeys produktnummer
445-172618-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-172618-1-ND - Remsbit (CT)
445-172618-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA6N3NP02E333J230AA
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 250V NP0 1210
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1210 (metrisk 3225)
EDA-/CAD-modeller
CGA6N3NP02E333J230AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)