CGA5L1X7R1E475K160DC | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CGA5L1X7R1E475K160DC |
Beskrivning | AUTOMOTIVE GRADE,1206,X7R,25V,4. |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 4.7 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Tillv. | Egenskaper Låg ESL |
Tolerans ±10% | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm) |
Spänning - märkt | Tjocklek (max) 0,075" (1,90mm) |