CGA5H3C0G2E392J115AA
DigiKeys produktnummer
445-5772-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-5772-1-ND - Remsbit (CT)
445-5772-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA5H3C0G2E392J115AA
Beskrivning
CAP CER 3900PF 250V C0G 1206
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3900 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CGA5H3C0G2E392J115AA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,051" (1,30mm)