CGA5C4C0G2J151J060AA
DigiKeys produktnummer
445-5779-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-5779-1-ND - Remsbit (CT)
445-5779-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA5C4C0G2J151J060AA
Beskrivning
CAP CER 150PF 630V C0G 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
150 pF ±5% 630V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
EDA-/CAD-modeller
CGA5C4C0G2J151J060AA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,030" (0,75mm)