CGA4J4NP02W332J125AA
DigiKeys produktnummer
445-CGA4J4NP02W332J125AATR-ND - Remsa och spole (TR)
445-CGA4J4NP02W332J125AACT-ND - Remsbit (CT)
445-CGA4J4NP02W332J125AADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA4J4NP02W332J125AA
Beskrivning
CAP CER 3300PF 450V NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3300 pF ±5% 450V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CGA4J4NP02W332J125AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)