CGA4J3X5R1V225M125AB är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
TDK
I lager: 128 096
Datablad
Uppgradering
TDK
I lager: 0
Datablad
Similar
Murata Electronics
Parametrisk ekvivalent
Taiyo Yuden
2.2 µF ±20% 35V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012)