CGA4J3X5R1V225K125AB
DigiKeys produktnummer
445-12685-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-12685-1-ND - Remsbit (CT)
445-12685-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA4J3X5R1V225K125AB
Beskrivning
CAP CER 2.2UF 35V X5R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µF ±10% 35V Keramiska kondensatorer X5R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CGA4J3X5R1V225K125AB Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)