CGA4J3NP02E103J125AA
DigiKeys produktnummer
445-172607-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-172607-1-ND - Remsbit (CT)
445-172607-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA4J3NP02E103J125AA
Beskrivning
CAP CER 10000PF 250V NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10000 pF ±5% 250V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CGA4J3NP02E103J125AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)