CGA4J2X8R1H104K125AD
DigiKeys produktnummer
445-8810-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-8810-1-ND - Remsbit (CT)
445-8810-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA4J2X8R1H104K125AD
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X8R 0805 EPOXY
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X8R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CGA4J2X8R1H104K125AD Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Epoximonterbar, hög temperatur
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,059" (1,50mm)