CGA4F2X7R2A222K085AE
DigiKeys produktnummer
445-173672-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-173672-1-ND - Remsbit (CT)
445-173672-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA4F2X7R2A222K085AE
Beskrivning
CAP CER 2200PF 100V X7R 0805
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2200 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 0805 (metrisk 2012)
EDA-/CAD-modeller
CGA4F2X7R2A222K085AE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,039" (1,00mm)