CGA3E3X8R2A333K080AB
DigiKeys produktnummer
445-12581-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-12581-1-ND - Remsbit (CT)
445-12581-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA3E3X8R2A333K080AB
Beskrivning
CAP CER 0.033UF 100V X8R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.033 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X8R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
CGA3E3X8R2A333K080AB Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)