CGA3E2X7R1H104K080AE
DigiKeys produktnummer
445-15957-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-15957-1-ND - Remsbit (CT)
445-15957-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA3E2X7R1H104K080AE
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.1 µF ±10% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
CGA3E2X7R1H104K080AE Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Mjuk avslutning
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)