CGA3E2NP01H471J080AA
DigiKeys produktnummer
445-12416-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-12416-1-ND - Remsbit (CT)
445-12416-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA3E2NP01H471J080AA
Beskrivning
CAP CER 470PF 50V NP0 0603
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
CGA3E2NP01H471J080AA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)