CGA3E2C0G1H471J080AA
DigiKeys produktnummer
445-5648-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-5648-1-ND - Remsbit (CT)
445-5648-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA3E2C0G1H471J080AA
Beskrivning
CAP CER 470PF 50V C0G 0603
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 pF ±5% 50V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0603 (metrisk 1608)
EDA-/CAD-modeller
CGA3E2C0G1H471J080AA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±5%
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,035" (0,90mm)