CGA2B2X8R2A102K050BA
DigiKeys produktnummer
445-15935-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-15935-1-ND - Remsbit (CT)
445-15935-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA2B2X8R2A102K050BA
Beskrivning
CAP CER 1000PF 100V X8R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1000 pF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X8R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CGA2B2X8R2A102K050BA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Tillv.
Egenskaper
Hög temperatur
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)