CGA2B2X7R1H682M050BA
DigiKeys produktnummer
445-12280-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-12280-1-ND - Remsbit (CT)
445-12280-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA2B2X7R1H682M050BA
Beskrivning
CAP CER 6800PF 50V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6800 pF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CGA2B2X7R1H682M050BA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)