CGA2B2X7R1E223K050BA
DigiKeys produktnummer
445-5609-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-5609-1-ND - Remsbit (CT)
445-5609-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA2B2X7R1E223K050BA
Beskrivning
CAP CER 0.022UF 25V X7R 0402
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
0.022 µF ±10% 25V Keramiska kondensatorer X7R 0402 (metrisk 1005)
EDA-/CAD-modeller
CGA2B2X7R1E223K050BA Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,022" (0,55mm)