CGA1A2X7R1H221M030BA
DigiKeys produktnummer
445-12110-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-12110-1-ND - Remsbit (CT)
445-12110-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CGA1A2X7R1H221M030BA
Beskrivning
CAP CER 220PF 50V X7R 0201
Detaljerad beskrivning
220 pF ±20% 50V Keramiska kondensatorer X7R 0201 (metrisk 0603)
EDA-/CAD-modeller
CGA1A2X7R1H221M030BA Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)